I SPS Socjologia |
  |   | 22.11.2019 Pią |
  | 23.11.2019 Sob |
  | 24.11.2019 Nie |
1 | 15.30-16.15 | Procesy globalizacji i regionalizacji w dr P. Nieczuja - Ostrowski s. 039 (Westerplatte 64) |
8.00-8.45 | Historia myśli socjologicznej i myśli społ w dr A. Próchniak s. 039 (Westerplatte 64) |
8.00-8.45 |   |
2 | 16.20-17.05 | Procesy globalizacji i regionalizacji w dr P. Nieczuja - Ostrowski s. 039 (Westerplatte 64) |
8.50-9.35 | Historia myśli socjologicznej i myśli społ w dr A. Próchniak s. 039 (Westerplatte 64) |
8.50-9.35 |   |
3 | 17.10-17.55 | Procesy globalizacji i regionalizacji w dr P. Nieczuja - Ostrowski s. 039 (Westerplatte 64) |
9.40-10.25 | Historia myśli socjologicznej i myśli społ w dr A. Próchniak s. 039 (Westerplatte 64) |
9.40-10.25 |   |
4 | 18.00-18.45 | Procesy globalizacji i regionalizacji ćw dr P. Nieczuja - Ostrowski s. 039 (Westerplatte 64) |
10.30-11.15 | Historia myśli socjologicznej i mysli społ. ćw dr A. Suchocka s. 039 (Westerplatte 64) |
10.30-11.15 |   |
5 | 18.50-19.35 | Procesy globalizacji i regionalizacji ćw dr P. Nieczuja - Ostrowski s. 039 (Westerplatte 64) |
11.20-12.05 | Historia myśli socjologicznej i mysli społ. ćw dr A. Suchocka s. 039 (Westerplatte 64) |
11.20-12.05 | 11.30 -14.00 j.angielski 3g. mgr T.Ćwil s.19 |
6 | 19.40-20.25 | Procesy globalizacji i regionalizacji ćw dr P. Nieczuja - Ostrowski s. 039 (Westerplatte 64) |
12.10-12.55 | Historia myśli socjologicznej i mysli społ. ćw dr A. Suchocka s. 039 (Westerplatte 64) |
12.10-12.55 | 11.30 -14.00 j.angielski 3g. mgr T.Ćwil s.19 |
7 | ..... | ..... | 13.00-13.45 | Historia myśli socjologicznej i mysli społ. ćw dr A. Suchocka s. 039 (Westerplatte 64) |
13.00-13.45 | 11.30 -14.00 j.angielski 3g. mgr T.Ćwil s.19 |
8 | ..... | ..... | 13.50-14.35 | 14.20 - 16.35 Technologia informacyjna lab. mgr B. Rudziecki s.31 (Arciszewskiego 22 D) |
13.50-14.35 | 11.30 -14.00 j.angielski 3g. mgr T.Ćwil s.19 |
9 | ..... | ..... | 14.40-15.25 | 14.20 - 16.35 Technologia informacyjna lab. mgr B. Rudziecki s.31 (Arciszewskiego 22 D) |
14.40-15.25 |   |
10 | ..... | ..... | 15.30-16.15 | 14.20 - 16.35 Technologia informacyjna lab. mgr B. Rudziecki s.31 (Arciszewskiego 22 D) |
15.30-16.15 |   |
11 | ..... | ..... | 16.20-17.05 |   | 16.20-17.05 |   |
12 | ..... | ..... | 17.10-17.55 |   | 17.10-17.55 |   |
13 | ..... | ..... | 18.00-18.45 |   | 18.00-18.45 |   |
14 | ..... | ..... | 18.50-19.35 |   | 18.50-19.35 |   |
15 | ..... | ..... | 19.40-20.25 |   | 19.40-20.25 |   |
Astar Plany Zajęć. http://www.astar05.pl | |